Гроші до зарплати: Як отримати терміновий кредит?

  • Переглядів: 623

Бувають різні ситуації в житті, коли терміново потрібні гроші на що-небудь, але їх просто немає. Ну ось, припустимо, у вас зламався телефон або ноутбук, а він вкрай потрібен для роботи / навчання і без нього просто ніяк. Не кожен українець має «зайві» 5-10 тисяч гривень, з огляду на нинішню ситуацію в країні. Так, у частини населення є депозити в банках, але з них теж не так просто зняти гроші «ось прямо зараз».

Ви скажете, що можна попросити в борг у друзів або родичів? Але ж далеко не завжди це зручно і можливо! Тому в Україні й існують мікрокредітной організації, які забезпечать вас так званими «кредитами до зарплати» www.kredit.house/need-money-before-paycheck.

У народі ходить назва «гроші до зарплати», але більш правильно цей вид позик називати мікрокредитами. Саме на таких кредитних позиках спеціалізуються мікрокредитні організації, яких в Україні зараз більш ніж достатньо.

Відмінність цих організацій від банків є лояльність по відношенню до позичальників - немає необхідності в наданні довідки про доходи і поручителів. Крім того, весь процес отримання позики автоматизований і швидкий.

На сьогоднішній день на українському ринку кредитування присутні кілька десятків мікрокредитних організацій, які видають гроші до зарплати онлайн або ж «на руки» в своїх офісах. Найчастіше у всіх з них однакові умови: розмір кредиту від 1,5 до 10 тисяч гривень, недовгий термін кредитування і вельми високі відсотки за ставкою. Саме за рахунок високих відсотків дані кредитні організації та страхують себе від недобросовісних клієнтів, адже з самих позичальників вони беруть лише паспортні дані та ідентифікаційний код.

Для оформлення кредиту до зарплати онлайн потрібно зробити всього кілька простих кроків, виконати які може будь-яка людина:

  • І вже на третьому «кроці» ви отримаєте підтвердження від організації про отримання кредиту, після чого в найкоротший час кредитні кошти надійдуть до вас на карту.
  • Спочатку слід заповнити анкету на офіційному сайті мікрокредитної організації, вказавши коректні дані про себе і номер банківської карти. Слід уважно поставитися до заповнення цієї форми, адже система може відмовити вам у наданні кредиту саме через ту інформацію;
  • Далі вам знадобиться провести підтвердження свого мобільного номера і верифікувати свою банківську карту (вартість верифікації карти становить 1 гривню);
  • Найчастіше весь цей процес займає не більше півгодини.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора