Гравці Far Cry 3: Blood Dragon відправляться в минуле

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1421

Інформація про гру Far Cry 3: Blood Dragon продовжує з'являтися щвидкими темпами. Проект, який багатьом спочатку здався першоквітневим жартом Ubisoft, здається, і справді існує. Деякий час тому компанія відкрила офіційний сайт Blood Dragon, а 5 квітня в інтернеті виявили перші скріншоти з гри. Футуристична обстановка і зброя, кислотні кольори - всі деталі підтверджують здогади, що Blood Dragon не просто додаток для Far Cry 3, а самостійна і повноцінна гра, яку, як очікується, будуть поширювати в цифровому вигляді.

Друзі сайту: на сайті http://bureauxcomdeclassified.ru/ ви зможете безкоштовно завантажити гру The Bureau: XCOM Declassified.

Опис сюжету Blood Dragon опублікували на офіційному сайті гри. Події стрілянина розгортаються після ядерної війни, в ході якої людство опинилося майже повністю знищеним. Головний персонаж Blood Dragon - сержант-кіборг на ім'я Рекс Пауер Кольт. Він зробить небезпечну подорож на загадковий острів, де створюють смертоносну зброю. Дивлячись на дизайн сайту, скріншоти і сценарій, складається враження, що розробники Blood Dragon хотіли зіграти на почутті ностальгії, і тому запропонували геймерам повернутися в епоху фантастичних бойовиків 80-90-х років двадцятого століття. Що з цього вийде, ще не зрозуміло, але ідея, безумовно, оригінальна.

Досить часто розробники ігор випускають додатки та оновлення до своїх бестселерів, проте рідко хто наважується модифіковувати гру та випускати її, як вже зовсім інший продукт. Адже повинні бути доволі істотні зміни, щоб привабити потенційних геймерів та просто зацікавлених осіб.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора