Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_jq52pl88vhnftr217g06tl6q34, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/myslinsky.org/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 260
Google зробив для вебмайстрів особливий додаток

Google зробив для вебмайстрів особливий додаток

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 732

Технічні фахівці і розробники компанії Google вирішили відвадити Федеральну торгову комісію, завдяки створеній системі Google Webmaster Central. Суть проблеми була в тому, що компанія Google не виконувала деякі юридичні правила щодо монополізації.

В результаті чого і було порушено юридичне розслідування представниками комісії. Однак програма GWC виконала деякі умови, дозволивши веб-майстрам розподіляти свої сайти по вертикалі пошуку. Це і послужило закриттям справи від особи Федеральних інспекторів.

Друзі сайту: мрієте відвідати якусь екзотичну країну? Тоді вас мають зацікавити правдиві отзывы туристов о Новой Зеландии, адже на їхній основі можна вирішити чи підійде саме Нова Зеландія в якості країни для вашого відпочинку.

Федеральна комісія відразу ж зайнялася виниклою проблемою, коли фахівці Google просто-напросто стали маніпулювати сервісами на свою користь, не думаючи про користувачів. А додаток Webmaster Central виправило дану ситуацію.

Взагалі, даний інструмент робить так, що розробник сайту, що просуває свій контент в пошукових базах, а конкретно в Google, може прибрати свою інформацію з таких джерел, як Google-Shopping, -Hotels, -Adviser і подібних систем. Але якщо користувачеві хочеться додати свою інформацію в вищеперелічені сервіси, то йому доведеться платити.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора