Google зобов'язана ділитися з ФБР інформацією про користувачів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1356

Трохи раніше ФБР направляла в компанію Google листи, що містять вимоги розкрити інформацію про користувачів. Google вирішила в судовому порядку оскаржити подібні дії спецслужби. Але, суд Сан-Франциско не задовольнив позов компанії. Такі дані повідомило мережеве видання CNET. Федеральне бюро має всі права висувати вимоги про розголошення телекомунікаційними компаніями конфіденційної інформації про користувачів, якщо це стосується розслідування справи щодо державної безпеки, причому без постанови суду.

Друзі сайту: вам можуть знадобитись графики форекс в реальном времени для аналізу стану ринку та для побудови власних прогнозів.

Всі судові слухання проходили без участі ЗМІ, т.к. сам факт розголошення інформації про отримання подібних листів є порушенням. Засідання суду проходили 10 травня, свої свідчення дали два високопоставлених співробітника Федерального бюро. Коли постанова суду була прочитано, суддя уточнила, що якщо компанія Google зможе більш конкретно сформулювати аргументи щодо кожного з 19 листів, то існує велика ймовірність, що справа буде переглянута ще раз. Відзначимо, що рішення суду не було прийнято за 2-м листам, для уточнення певних питань суд запросив від Федерального бюро більш докладні дані.

Нагадаємо, що CNET був вказаний факт про розсилку від ФБР за період 2003-2006 рік більше 190 тисяч подібних листів з вимогою розкрити особисту інформацію про користувачів. Приблизно 97% випадків, ФБР висувало вимогу про нерозголошення інформації. Один з представників Федерального бюро розслідувань повідомив про те, що протягом поточного року основний пріоритет їхньої діяльності - моніторинг самих значних і популярних сервісів в Інтернеті. Також спеціалістом був згаданий той факт, що спецслужба не володіє настільки широкими правами, щоб повністю контролювати поштові скриньки злочинців і сервіси для передачі повідомлень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора