Google знижує сайти з рекламою

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 826

Користувачі мережі часто скаржилися, що при переході на сайт з пошукового запиту стикалися з непотрібною рекламою і не могли відразу знайти потрібну інформацію. На це витрачається багато зайвого часу і користувачі побажали, переходячи по посиланню, миттєво отримувати те, що шукали без реклами.

Компанія Google ввела в пошукову видачу алгоритм, який аналізує структуру сторінок і кількість контенту на них. Про це було повідомлено на офіційному сайті компанії. В результаті, для усунення цієї проблеми сайти, що містять багато рекламної інформації, отримуватимуть низький рейтинг.

Компанія Google обіцяла зачіпати не всі сайти, а тільки ті, які мають надмірну рекламу і ті, які мають незначний контент без його оригінального змісту. В даний час введений алгоритм враховує всього один відсоток пошукового запиту. Якщо ваш сайт постраждав від цього нововведення, то перевірте, як він виглядає при прокручуванні і наскільки добре видно основний контент.

У мережі на даний момент багато незадоволених відгуків від вебмайстрів, але компанія Google хоче задовольнити потребу своїх користувачів і спонукає працівників мережі створювати якісні ресурси.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора