Google заплатить французьким газетам і журналам 82 млн. доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1407

Los Angeles Times повідомляє, що інтернет-компанія Google для розвитку цифрових версій газет і журналів надасть французьким засобам масової інформації 82 млн. доларів. Ця сума передбачена укладеною 1 лютого між корпорацією та Французьким Урядом угодою. Дана домовленість досягнута в результаті переговорів, що тривали протягом декількох місяців.

Основою для виплати стало вирішення питання про те, яким чином Google буде компенсувати своє право показувати в пошуку фрагменти статей. На думку представників уряду Франції, угода з Google сприятиме активному поширенню електронних версій французьких ЗМІ. Інвестиції призначені для створення спеціального фонду, який буде допомагати газетам і журналам Франції підвищувати їх доходи в мережі Інтернет на основі використання рекламних технологій.

Нагадаємо, що Франція не перша з європейських країн, які зажадали від корпорації Google вносити плату за використання текстів в пошуку. Незважаючи на досягнуту між сторонами угоду, представники пошукача попереджають, що стягування плати сприятиме зниженню обсягу французьких новин в пошукових результатах.

Друзі сайту: ви можете придбати всё для китайских телефонов на формах про китайські смартфони та планшети.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора