Google вносить зміни в пошук

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 964

За серпень-вересень Google внесено 65 змін у пошуку. Багато нововведень торкнулося алгоритмів Freshness, Panda, Графи знань. Подбали фахівці компанії також про поліпшення якості ранжирування сторінок, спростили Безпечний пошук.

Нововведення в алгоритмах дають можливість знаходження для запитів більш релевантних сторінок. Для частини запитів тепер видається менше результатів, що необхідно для прискореного показу релевантних відповідей.

При оновленні даних Panda вдалося домогтися, щоб при пошуку відбивалися найбільш свіжі результати. Систему навчили вибирати саму нову інформацію з одного джерела при декількох відповідях.

Попрацювали в Google над оновленням даних для бистроссилок. Значно покращився сигнал, що визначає релевантний тайтл для сторінки.

Зверніть увагу на поліпшення заголовків в сниппета. Якщо сторінку закрили від індексування robots.txt, ця інформація відображається в сніпеті.

Поліпшення Безпечного пошуку, в першу чергу, пов'язані зі зменшенням кількості в пошукових результатах «дорослого» контенту. У видачі з'являється більше високоякісних відповідей з перевірених джерел.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора