Google визнана найбільшою в світі медіакорпорацією

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1305

Як говоритися в доповіді, представленому співробітниками агентства ZenithOptimedia, інтернет-корпорація Google є найбільшою медіакомпанією у світі. Одними з основних медіаактивів інтернет-компанії Google названі відеосервіс YouTube, а також соціальна мережа Google+. У звіті, наданому дослідниками, наголошується, що на частку Google припадати більше 60% обсягу інтернет-пошуку в світі, на ринку пошукової реклами - 82%, а від загального обсягу інтернет-реклами - 49%. Прибуток корпорації Google за підсумками минулого року склала близько 38 мільярдів доларів.

Друзі сайту: вивчіть форекс онлайн графики та проаналізуйте стан ринку просто в цей момент!

Це показник перевищує практично на 40% відповідний показник медіагрупи DirecTV, яка є одним з найбільших телемовників в Сполучених Штатах. DirecTV в рейтингу ZenithOptimedia зайняла друге місце. Нагадаємо, що в 2012 році телекомпанія займала лідерську позицію, а Google - друге місце. Як відзначають експерти, такого приголомшливого підйому, компанії вдалося досягти завдяки новому розробленому алгоритму пошуку. Цей крок можна сміливо назвати основним чинником успіху.

Разом з Google, в рейтингу 30-ти найбільших медіагігантів у світі присутні також Yahoo!, що займає 15 позицію, Microsoft - на 26-й позиції, а також Face book - на 27-му місці. Соціальна мережа Twitter в рейтинг потрапити не змогла. Оціночна прибуток компанії за минулий рік склала 140 млн. доларів. Вперше подібний рейтинг був складений у 2007 році. При проведення підрахунків, дослідниками були враховані фінансові показники підсумків 2011 року, тому що фінансові звіти по цьому року доступні для обробок публічними компаніями.

При побудові рейтингу враховуються ті компанії, основна прибуток яких залежить від обсягу поширюваної реклами, а також інших доходів, наприклад тиражу газет або платних телеканалів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора