Google відмовляється від інвестицій в Meebo Bar

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 669

Представники американського інтернет-гіганта Google повідомили, що буде припинено підтримку соціального плагіна Meebo Bar. Цей плагін був придбаний в минулому році за досить-таки кругленьку суму, а саме за сто мільйонів доларів. А в цьому році компанія повністю відмовляється від функціональних можливостей цього плагіна. Через місяць, точніше шостого червня, цей плагін на сайті Google буде закритий. Причиною відмови від використання цього плагіна є концентрація уваги і зусиль на розвитку власної соціальної мережі Google+ Sign-In.

Сам Meebo Bar є плагіном, написаним за допомогою ресурсів Javascript. Плагін знаходиться внизу будь-якої веб-сторінки, і за допомогою нього адміністратори сайтів можуть легко інтегрувати плагіни соціальних мереж і рекламні оголошення різного роду.

Друзі сайту: в сервісному центрі http://5hertz.com.ua/ ви можете замовити ремонт вашого ноутбука за короткі терміни та за доступними цінами.

Програмісти Google відзначають, що цей плагін був дуже вигідним, але топ-менеджери вирішили трохи змінити орієнтири на користь розвитку мережі Google+ Sign-In. Всі удосконалення здійснюватимуться в напрямку поліпшення функціональності роботи цієї мережі. Зокрема, удосконалення стосуватимуться якості роботи мережі в мобільних телефонах і десктопах. Іншим словами це означає, що будуть створюватись окремі версії мережі Google+ Sign-In, крім тієї, яка сьогодні використовується на стандартних персональних комп'ютерах.

Менеджери Google рекомендують власникам багатьох сайтів, які використовують Meebo Bar, позбавлятися від цього плагіна, оскільки через місяць доданок не буде працювати і буде просто займати місце на веб-сторінках.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора