Google стане лідером на ринку дисплейної реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1552

Як повідомляють аналітики авторитетного тематичного порталу eMarketer, за поточний рік інтернет-компанія Google зможе заробити на американському ринку дисплейної реклами 2.31 млрд. доларів. Таким чином, пошуковий гігант займе нішу розміром 15.4%, тоді як у найближчого конкурента Facebook залишиться тільки 14%.

Нагадаємо, що минулого року саме ця соціальна мережа займала перше місце на ринку дисплейної реклами. Компанія Yahoo!, яка на початку десятиліття займала в цьому рейтингу перше місце з 14% ринку, тепер задовольняється сегментом у 9.3%. Варто відзначити, що експерти eMarketer пророкують подальше зменшення частки Yahoo! на ринку дисплейної реклами, тоді як частки пошукової системи і соціальної мережі будуть рости. Вже до 2014 року Facebook займе 15.5%, а Google - 21.2% ринку.

Сума витрат на дисплейну рекламу складе більше 20 млрд. доларів, проти нинішніх 15 млрд. Таким чином, якщо висновки аналітиків виявляться вірними, Google стане абсолютним лідером у всіх областях мережевої реклами: мобільної, дисплейної і пошукової. До дисплейної реклами ставляться банерна реклама і текстові рекламні повідомлення. Зазвичай рейтинги та статистичні дослідження відокремлюють її від пошукової реклами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора