Google спрощує пошук користувачам

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1044

Прес-служба однієї з найвідоміших пошукових систем Google опублікувала вчора, 11 лютого, новина, яка, безумовно, порадує більшість користувачів.

Справа в тому, що відтепер пошук по місцях (наприклад, якщо потрібно знайти якусь фірму, магазин, організацію) здійснюватиметься набагато простіше - з'явиться окремо діюча вертикаль, яка так і називатиметься - «місця». Так що тепер отримати необхідну інформацію можна буде набагато швидше, а саме швидкість сьогодні дуже цінується в SEO.

Нова вертикаль «місця» буде на самому видному місці, і тепер досить натиснути на кнопку, як відразу ж можна отримати інформацію про назву фірми, її місцезнаходження, контактних даних. Крім того, тут же можна ознайомитися з відгуками, що стосуються даної фірми.

Що особливо зручно, на сторінці буде ще одна панель під назвою «Пошукові інструменти», за допомогою яких можна буде швидко знайти будь-який цікавить об'єкт в будь-якому місті. Для цього достатньо набрати в пошуку назву міста, яке цікавить користувача. Така система давно очікувалася користувачами, і тепер скоро почне функціонувати.

Друзі сайту: на сайті www.hotprint.com.ua/vizitnie-kartochki ви можете замовити якісні та оригінальні візитки за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора