Google проти «патентних тролів»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 654

Google більше не збирається миритися з «патентними тролями» - таку заяву нещодавно зробив старший юридичний консультант великого інтернет-гіганта Меттью Бай. Фахівець вважає, що деякі компанії використовують «патентні важелі», для того щоб відбирати у інших великих корпорацій гроші за авторські винагороди, штрафи або інші відрахування.

Друзі сайту: можливо ви хочете купити двері вхідні якісні та надійні і за доступними цінами.

Google говорить відкрито про те, що ці компанії роблять це не для того, щоб захистити свої власні розробки, технології або інші продукти. Їх мотивом є бажання отримати додаткові кошти від інших організацій. Це позначається на економіці країни у вигляді великих витрат.

Таким чином, інтернет-гігант починає боротьбу з подібними «патентними тролями». І разом з іншими відомими компаніями (у числі яких BlackBerry) Google вже створив заяву, яку направив до Міністерства юстиції. У цьому документі Google говорить про те, що потрібно оштрафувати несумлінні компанії.

Заява складається з 22 сторінок. У ньому досить детально описано, яких збитків завдали «патентні тролі» іншим компаніям і США в цілому. Наприклад, в 2011 році через це країна зазнала збиток, який склав суму в розмірі 30 мільярдів.

Google пропонує створити спеціальні організації, які будуть спеціально займатися легалізацією великих компаній, але яким не будуть відраховані ніякі виплати за це.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора