Google проти французького закону

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1049

«З пошуку будуть видалені французькі сайти, якщо Франція прийме закон про сплату податку на частину доходів від рекламних оголошень в пошукових системах» - так заявили представники одного з найбільших пошуковиків інтернету Google.

Причиною створення проекту цього закону, стало падіння продажів однієї з французьких періодичних видань. Цей новий законопроект зобов'язує пошуковикам, зареєстрованим на території Франції, виплачувати певну частку доходів, що надходять на рахунок від розміщення реклами. Як заявляють представники компанії Google, якщо цей закон приймуть, то вони не будуть на французькі сайти розташовувати посилання. Іншими словами всі французькі сайти, опиняться за бортом такого великого пошукача як Google.

За твердженнями Google, компанія в своїй пошуковій системі на французький інтернет ресурс перенацілює близько чотирьох з половиною мільярдів кліків щомісяця, і в разі прийняття цього законопроекту понесуть дуже великі втрати. Обговорюючи далі це питання можна з упевненістю сказати, що якщо компанія Google відмовиться розміщувати посилання пошукача на французькі сайти, це буде удар по всій світовій павутині.

Друзі сайту: можливо вам знадобиться студия якісного друку, в якій ви можете замовити виготовлення різноманітної друкованої продукції за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора