Google продовжує піклуватися про новачків

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1224

Знаменита корпорація Google продовжує впевнено захоплювати все більшу і більшу кількість користувачів, особливо це стосується тих, хто активно використовує всілякі технології, рішення і ресурси, що надаються цим Інтернет-гігантом. Цього разу корпорація вирішила порадувати тих, хто вперше в житті вирішив завести свій власний блог на ресурсі Blogger або вперше встановив собі WordPress, проте ще не замислювався про яку-небудь оптимізацію.

Друзі сайту: якщо ваш бізнес потребує ефективної реклами, тоді вас можуть зацікавити бигборды Одесса, які дадуть вам максимум клієнтів та продаж і при цьому розробка та розміщення реклами на бігбордах не є дуже дорогою!

Саме для таких людей була розроблена SEO-шпаргалка, яка являє собою набір невеликих і дуже простих порад, наприклад, про сприятливий дизайні для пошуку тієї чи іншої інформації, який покликаний показати пошуковим машинам, що саме представляє з себе ваш сайт і що саме за інформацію ви на ньому викладаєте. Це дозволить збільшити ваші шанси потрапити на вершини пошукових запитів. Дана шпаргалка, за словами розробників, має цілих 13 мовних варіантів, серед яких також заявлений і російську мову.

Якщо ж даних, показаних у шпаргалці, буде недостатньо або досвідчений оптимізатор не знайдете її для себе корисною, то варто звернути увагу на більш просунутий варіант - Google SEO Starter Guide, у якому більш повно розкриваються методи вдалою оптимізації вашого сайту або блогу.

Таким чином, Google ще раз довів свою турботу про початківців інтернет-оптимізаторів і фрілансерах, що спеціалізуються на SEO.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора