Google посилює вимоги до виробників пристроїв на основі свого ПЗ

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1356

Конференція Google I / O, хоч і була короткою - подача всього матеріалу вмістилася в пару днів, але зате стала багатою на анонси. Google продемонструвала аж кілька нових платформ, всі вони засновані на Android, але призначені для різного класу гаджетів, в основному, «розумних».

Друзі сайту: вас може зацікавити казино фараон, в якому ви можете виграти великі суми грошей!

Перша - Android TV для «розумних» телевізорів, які сьогодні випускають багато компаній, та й «звичайних» телевізорів майже не залишилося у продажу, хоча для деякої частини людей ці функції зовсім не потрібні. Друга платформа призначається для автомобілів - Android Auto полегшить використання смартфона в машині і вже точно є зручніше, ніж більшість «своїх» рішень не від софтверних компаній. Третім анонсом став Android Wear, призначається для розумних годин, браслетів і навіть обладнання для автосервісу і для інших подібних, чисто "робочих" місць!

Із приємних моментів - в Google вирішили не повторювати свої помилки і дали чітко зрозуміти, що оновлення ПЗ для всіх цих платформ у виробників повинні проводитися вчасно, буде якийсь графік, якого потрібно підтримуватися. Новина дійсно приємна, так як зі смартфонами ситуація вийшла плачевна ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора