Google почне збирати досьє на авторитетні сайти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1198

Компанією Google анонсована нова функція , яка дозволить користувачам Всесвітньої павутини отримувати більше інформації про відвідуваних ними ресурсах. У ході тестування нового сервісу під назвою Knowledge Graph пошукові результати будуть супроводжуватися спливаючій сторінкою , яка містить дані про окремо взятих результатах пошуку. Для перегляду зібраної сервісом Google інформації необхідно клікнути по найменуванню веб- ресурсу , розташованому поблизу посилання .

«Досьє» буде складено лише на загальновизнані сайти. За словами Барта Нечвея , представника компанії Google , користувачі отримають можливість переглядати додаткову інформацію про ресурси у разі їх популярності при достатній кількості даних для демонстрації корисного користувачеві контенту. Як джерело для Knowledge Graph переважно виступає Wikipedia. Надані приклади показують формування даних про сайти з пошукової видачі на базі опублікованих в Wikipedia статей .

Ймовірно , позитивно до подібного нововведенню поставляться користувачі пошукової системи, однак навряд чи від неї будуть в захваті володарі інтернет -ресурсів. Дані , що підтверджують авторитетність та інформативність сайту, можуть сприяти підвищенню його відвідуваності. Водночас , в даних показуються максимум 3 посилання , за якими можна перейти на сайт .

Для користувача може виявитися достатньої інформації з досьє і це може негативно відбитися на кількості переходів на самі ресурси . До того ж , у разі впровадження нової функції на постійній основі , частина кліків з пошукової видачі Google можуть перехопити на себе ресурси , які надають дані для Knowledge Graph . Нова функція спочатку буде доступна виключно в комп'ютерній версії пошукової системи . На думку експертів , не виключено , що надалі компанія забезпечить аналогічним сервісом мобільні платформи.

Друзі сайту: якісні катери та човни на сайті kapbot.dp.ua/, які ви зможете придбати за досить вигідними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора