Google: нова версія швидких посилань

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 926

Нещодавно відома в усьому світі компанія Google запустила тестування свого нового інтерфейсу в мобільній версії пошукової системи, називається який sitelinks. Про це стало відомо із замітки в блозі Google Operation System.

Найбільш цікавим у даній новинці є те, що новий інтерфейс дозволяє переглядати розширений посилальний список другого рівня. Подібне було досягнуто завдяки можливості приховати за швидкими посиланнями сніппети.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить лучший украинский хостинг з вигідними тарифами саме для ваших веб-проектів.

Посилання, які знаходяться нижче пошукової видачі, були названі швидкими, так як вони швидко і неймовірно зручно дозволяють користувачеві переміщатися по сайту, що дуже корисно для користувача. Як стає зрозуміло з обігу до вебмайстрам представників компанії, що проводиться пошуковою системою аналіз ресурсної структури дозволяє користувачам використовувати найбільш корисні посилання. Це дозволяє істотно спростити весь пошукової процес. Відтепер мобільний пошук не вказує опис сайту, а надає посилання, які переводять користувачів на розділи. Завдяки роботі фахівців Google користувачеві працювати в пошуку стало легше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора