Google номінований в штрафі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 892

Згідно з повідомленням агентства Reuters, яке в свою чергу посилається на ЗМІ Британії, Європейський союз висунув претензії до Google щодо пошукової системи.

Друзі сайту: вас може зацікавити шлем oculus rift - це спеціальний пристрій, який допомагає погрузитися у віртуальну реальність. Саме за такими пристроями, як oculus rift майбутнє!

Зокрема потрібна зміна видач пошукача, які дозволяють нам економити час на пошук необхідної інформації. Згідно думку єврокомісара Хоакін Альмунія, Google користується своїм лідируючим положенням для одержання надприбутку шляхом перенаправлення трафіку в сторону власних сервісів і монетизації пошуку.

Євросоюз проводить розслідування щодо Google більше двох років, що пов'язано з підозрою компанії в плані несумлінного конкурування. Зовсім недавно Федеральна торгова комісія США представила розголосу результати розслідування щодо роботи Google, зокрема порушення законодавчої антимонополію не було встановлено. Але представники Євросоюзу стверджують, що саме домінуюче становище Google підводить дану корпорацію під поняття монопольного агресора. Загалом, при свою незгоду гігант світової мережі Google може отримати штраф у розмірі 3 млрд. євро.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора