Google і конфлікт з Францією

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 907

Французький уряд збирається відправити на розгляд парламенту законопроект, який би регулював новинний контент, що видається пошукачами, мова більшою мірою йде про Google, щоб, за словами представника влади, отримувати частину коштів, які компанія отримує за рекламу на таких веб-ресурсах.

 У свою чергу, сама корпорація заявляє, що у випадку якщо цей законопроект все ж стане законом, то їй доведеться повністю виключити всі французькі телеканали новин з пошукових систем, що не тільки буде великим ударом по французьким користувачам, але також і створить певні економічні проблеми у багатьох новинних ресурсів країни.

Експерти відзначають, що якщо новинний контент все-таки буде прибраний, то уряд виявиться в тупиковій ситуації фактично заборонивши 60 мільйонів французам користуватися незалежними інформаційними джерелами, а це поставить і сам уряд під гнів цікавиться новинами публіки. Адже по суті відбудеться обмеження свободи слова, а тому, навряд чи парламент схвалить цей законопроект, і новинний контент французьких ЗМІ можна буде знайти через пошукову оптимізацію.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора