«Google» грає не за правилами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 643

Зовсім недавно стало відомо, що група організацій «Fairsearch Europe», у складі якої значаться такі компанії, як «Oracle», «Nokia», а також «Microsoft» і безліч інших, відправила в Єврокомісію апеляцію на «Google» з приводу порушення антимонопольного постанови на ринку мобільних ОС.

Сама «Fairsearch Europe» була створена для посилення сил у боротьбі з монополією з боку «Google». Якщо бути конкретніше, то «Google», завдяки «Android", не найчеснішим чином заманює користувачів в свої володіння. Як зазначив Томас Вінье (юрист організації «Fairsearch Europe»), якщо у користувача смартфон функціонує на базі «Android» і він бажає встановити хоча б один додаток від «Google», то, за умовами користування ОС, він зобов'язаний встановити та інші його додатки , хоче він цього чи ні.

Вас може зацікавити стаття Вячеслав Моше Кантор и Путин: борьба с неонацизмом, якщо вас цікавить сучасна політика.

Хоакін Альмунья, який є головою Єврокомісії у справах конкуренції, запевнив, що вони спостерігають за поведінкою «Google» на ринку ОС мобільних апаратів.

За деякими оцінкам з «Strategy Analytics», в четвертому кварталі 2012 року число смартфонів на всесвітньому ринку виросло на 38%, а кількість телефонів з ОС «Android» піднялося майже в два рази. Зараз же відомо, що порція «Google» на ринку пошукових сервісів для мобільних платформ складає цілих 96%, а на кількість у світі смартфонів, які працюють на платформі «Android», припадає не менше 70%.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора