Google Wave припиняє свою роботу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1867

Днями компанія Google поінформувала зареєстрованих користувачів сервісу Google Wave про майбутнє припинення його роботи, яке відбудеться 30 квітня. На даний момент сервіс доступний тільки в режимі читання. Підготовка до закриття велася досить давно, хоча користувачі поставилися до цієї новини дуже негативно.

У 2010 році було оголошено, що припиняється розвиток Google Wave в якості окремої веб-платформи. В кінці 2011 року були опубліковані точні дати остаточного закриття. В даний час і аж до 30 квітня користувачі мають можливість здійснювати експорт своїх записів в форматі PDF, щоб використовувати їх надалі в інших аналогічних сервісах, наприклад, Apache Wave або Walkaround.

Метою створення веб-платформи Google Wave було об'єднання електронної пошти, сервісу обміну миттєвими повідомленнями та інструментів для створення текстових файлів і їх спільної розробки. В основу була покладена складена з блоків сторінка, на якій в реальному часі транслювалися повідомлення електронної пошти, повідомлення, зміни в документах і т.д.

Незважаючи на перспективність Google Wave, за час свого майже дворічного існування він не надбав достатньої популярності, щоб був сенс продовжувати подальший розвиток.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора