Google News покарає деякі сайти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1380

Багато сайтів займаються торгівлею посиланнями. Компанія Google планує покарати власників даних ресурсів. Відтепер, Google News буде виключати такі сайти з пошуку. Тобто, користувачі інтернету не заходитимуть на дані сайти через пошуковик компанії Google. Компанія Google News вже кілька разів публікувала звернення до власників сайтів.

У цьому зверненні був заклик не публікувати в контексті новин посилання на різні інтернет - магазини. Раніше компанія обнулила рейтинг багатьох новинних сайтів через те, що вони публікували посилання на інтернет - магазин Interflora. Багато користувачів дуже незадоволені наявністю посилань в контексті новини. Іноді такі посилання містять віруси. Користувачі бояться вірусів і намагаються вчасно видаляти зайві файли з комп'ютера, використовуючи спеціальні програми.

Друзі сайту: на сайті https://nova.ua/uk/shop/living-room ви можете підібрати та купити якісні та красиві меблі для вітальні за доступними цінами!

Тому їм простіше скачати безкоштовно ccleaner для комп'ютера і не заходити на такі сайти, які займаються торгівлею посиланнями. Фахівець компанії Google Річард Гінграс опублікував звернення у своєму блозі з приводу торгівлі посиланнями.

Він вважає, що новинні сайти повинні публікувати тільки актуальні новини, але не використовувати торгівлю посиланнями. Звичайно, така торгівля приносить прибуток власникам сайту, але багато користувачів інтернету незадоволені тим, що замість того, щоб читати новини вони повинні читати посилання на інтернет - магазини.

Компанія Google буде постійно вводити нові заходи проти нечесних власників сайтів. Вони просто не зможуть отримувати прибуток, так як люди просто не будуть знати про існування даних сайтів. Тобто, реклама на таких сайтах просто перестане діяти і замовники відмовляться від неї.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора