Google Chrome 33 припинить підтримку неофіційних розширень

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1179

Розробники браузера Chrome надалі мають намір блокувати всі розширення неофіційного походження. Шанувальники популярного переглядача веб- сторінок зможуть скористатися лише доповненнями , завантаженими допомогою офіційного джерела Chrome Web Store . Нововведення почне діяти в бета -версії призначеного для ОС Windows Chrome 33 .

На думку творців софта , дана міра дозволить підвищити безпеку в середовищі ОС від Microsoft , зменшивши ймовірність проникнення шкідливих програм під виглядом розширень. Всі інстальовані раніше неофіційні розширення з виходом Chrome 33 підлягають примусовому відключенню , можливість повторної активації не передбачена. Перші згадки про нововведення датуються листопадом 2013 Винятком стане використання розширень , що не представлених в магазині контенту Chrome Web Store , якщо активований режим розробки.

Під дію вилучення стосуються корпоративні користувачі організацій з особливими настройками групових політик. Творцям розширень рекомендують розміщувати свої розробки в офіційному каталозі . Користувачі , які раніше працювали виключно з Chrome Web Store , зовсім не відчують змін . Крім цього , в тестовій версії Chrome 33 буде впроваджена технологія паралельної компіляції коду JavaScript.

Перш JavaScript- код компілятором JavaScript перетворювався у виконуваний код , після здійснювалася компіляція в оптимізований варіант з метою підвищення швидкодії . Це часто викликало уповільнення роботи сайтів . У 33 -й версії Chrome передбачена фонова оптимізація , в процесі якої будуть задіяні додаткові ядра CPU . Розробники стверджують , це дозволить підвищити « чуйність» програмного забезпечення , в цілому збільшити швидкодію браузера . Бета- версія Chrome 33 вже доступна для завантаження. Реліз фінальної версії софта анонсований розробником на останні числа лютого поточного року.

Друзі сайту: на сторінці /alma-stone.com ви можете купити якісний декоративний камінь від виробника за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора