Google Analytics фільтрує трафік

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1123

Google Analytics зможе видаляти з статистики весь штучний трафік. Тепер власникам власних ресурсів не потрібно більше хвилюватися про значні викривлення даних. Для активації нової функції необхідно вибрати спеціальний пункт в налаштуваннях сервісу.

 До справжнього моменту така фільтрація трафіку виконувалася вручну і, як правило, містила в собі величезну кількість прорахунків. Тепер же нова функція, створена Google, зможе проводити всі ці перевірки з високою точністю в автоматичному режимі. Цілком ймовірно, що частина показників сайтів впаде, однак отримані результати буду відрізнятися високою достовірністю.

На сайті opochka.biz ви можете прочитати відгук на фільм "основний інстинкт 2" та вирішити чи варто його дивитись.

Також існує ймовірність, що нова функція не зможе видалити весь штучний трафік з показників ваших сайтів, проте достеменно відомо, що статистика набагато чистіше. Створення штучного трафіку є серйозним бізнесом для багатьох компаній. Фахівці впевнені, що більше третини трафіку більшості сайтів складають роботи. Тепер же Google зможе фільтрувати їх, використовуючи спеціалізований список павуків і роботів, складений IAB.

В даний час відомо більшість поведінкових ознак, якими відрізняється штучний трафік. До них відноситься нульова тривалість сеансу, кількість переглянутих сторінок і т.д.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора