Google AdWords, функція ValueTrack

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1016

Завдяки випуску щоденного видання Web Pro News, стала відома новина про те, що новий параметр функції ValueTrack для розширеної рекламної кампанії Google AdWords нарешті почав працювати, як і обіцяли творці Google.

К. Яо, яка займає посаду старшого менеджера по продукції AdWords, розповіла, що дане нововведення здатне надавати власнику продає сайту здатність підвищувати просування свого ресурсу і в кінцевому результаті допомагає домагатися необхідного ROI. Доданий параметр ifmobile дозволять домагатися більш ефектного застосування цільової сторінки на рівні ключового слова в залежності від того, яким пристроєм володіє користувач.

Друзі сайту: про жалюзі ви можете узнать подробнее на сайте, де ви знайдете всю необхідну інформацію.

У ситуації, якщо така сторінка є прив'язаною до ключового слова, можна застосовувати нововведений параметр в URL на рівні ключового слова. Якщо ж дана сторінка прив'язується до рекламної інформації, то, обравши в меню пункт «Мобільний», можливо створювати на його базі спеціальне оголошення для мобільного пристрою.

Також нововведення дозволяє перевіряти, як певну дію вплине на конверсірованіе ресурсу після того, як на нього був відправлений користувач.

Таким чином, Google знову знаходиться на першій сходинці в списку лідерів, залишаючи конкурентів у сфері SEO далеко позаду себе. Нагадуємо, що скоро повинна вийти нова інновація в просуванні сайтів від цієї компанії, але поки що, це тільки чутки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора