Головні переваги оформлення онлайн кредитів на карту

  • Переглядів: 183

За статистикою все більше людей оформляють кредити онлайн, щоб вирішити тимчасові труднощі з фінансами. Це пов'язано з тим, що розгляд заявок в банках займає більше часу і при цьому потрібен великий пакет документів, а в деяких випадках застава і залучення поручителів. Ось корисна стаття про те, чому онлайн-кредити на карту користуються великою популярністю.

Причини і переваги звернення до МФО

У порівнянні з банками мікрофінансові організації лояльно ставляться до своїх клієнтів і не вимагають від них надання довідка з місця роботи, заставу і поручителів. Процедура оформлення онлайн позики проста і доступна кожному повнолітньому громадянинові, у якого є особиста платіжна картка будь-якого банку.

До головних причин звернення до МФО відноситься наступне:

  • висока швидкість розгляду заявок;
  • мінімальний відсоток відмови;
  • відсутність необхідності в наданні довідки про доходи;
  • зручні способи для погашення боргу;
  • наявність партнерської і бонусної програми;
  • миттєве зарахування грошей на карту після схвалення заявки.

Завдяки використанню сучасних скоринг-програм заявка від позичальника розглядається, як правило, в автоматичному режимі і не займає багато часу. Залежно від МФО час розгляду становить від 15 до 30 хвилин, що швидше, ніж у банку.

При цьому клієнт заощаджує особистий час на відвідування банку, а в МФО заявку можна подати цілодобово і в будь-який день. На відміну від банків в МФО видають кредити особам з поганою кредитною історією або при наявності прострочених платежів по інших позиках.

Як отримати онлайн кредит на карту?

Для того, щоб оформити кредит онлайн на карту без отказа необхідно перейти на сайт компанії і зареєструватися. Процедура займає не більше п'яти хвилин, після чого потенційний позичальник отримує доступ в особистий кабінет.

У ньому він заповнює анкету, вказує особисту інформацію, серед яких дані паспорта, ІПН, номер телефону, електронна пошта, освіту, місце роботи, сімейний стан і т.д.

Рекомендується уважно заповнювати реєстраційну форму, так як недостовірна інформація може стати причиною відмови. На наступному етапі клієнт вказує бажаний розмір кредиту і термін його погашення, відправляє заявку на розгляд.

Після отримання позитивної відповіді гроші переводять практично відразу на прикріплену банківську карту. У більшості випадків ймовірність схвалення заявок становить понад 90%, тому з кожним роком зростає кількість клієнтів МФО.

Погасити заборгованість можна будь-яким способом, але найзручнішим і найшвидшим є оплата в особистому кабінеті. Не потрібно оплачувати комісію за переказ грошей, і вони миттєво надходять на рахунок мікрофінансової організації. Витрачати отримані кошти можна на свій розсуд, так як це споживчі позики нецільового призначення.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора