Gmail: збір відгуків прямо в пошті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 959

У поштовому сервісі Gmail з'явився новий функціонал, який дає можливість кожному власникові бізнесу збирати відгуки про його товар або послугу. Збір цих відгуків здійснюється за допомогою спеціальної форми. На даний момент «гугловці» запустили цей функціонал тільки для англомовної версії поштового сервісу. Скористатися функціоналом можуть власники сайтів ресторанів, кінотеатрів, з продажу різних категорій продуктів і послуг роздрібної торгівлі.

 Відомо, що працівники компанії мають намір зробити цю функцію більш досконалої, наділивши її новими можливостями. Очікується, що новий функціонал стане доступним для користування і другом поштовому сервісі інтернет-гіганта - Inbox.

Форма для опитування думок користувачів буде запускатися тоді, коли користувач побачить у своєму листі і клацне по кнопці «Review». Після кліка по цій кнопці перед користувачем з'явиться меню, що випадає з формою для надання відповіді. Щоб ця кнопка з'являлася в листах, які вирушатимуть покупцям, власникові бізнесу потрібно буде використовувати мікророзмітки Schema.org.

Алгоритм роботи нового функціоналу є таким, що коли відгук про товар матиме обсяг, менший десяти тисяч символів, то він в автоматичному порядку відправлятиметься на будь-яку платформу, обрану власником бізнесу. Користувач, роблячи відгук, зможе також провести оцінку закладу, використовуючи рейтингову систему Google.

Варто відзначити, що функція відправки відгуків була запущена ще рік тому. Однак вона працювала в тестовому режимі.

Друзі сайту: можливо вам потрібне апостилирование в Киеве за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора