«Газпром» і «Роснефть» стали жертвами атаки Anonymous

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1697

За даними Examiner, відразу п'ять серверів провідних світових нафтогазових корпорацій стали жертвами кібератаки хакерів з угруповання Anonymous. В результаті злому ресурсів надбанням громадськості опинилися близько трьохсот паролів до електронних поштових адресах працівників Shell, BP Global і ExxonMobil, «Газпрому» і «Роснефти».

Крім того, у відкритий доступ потрапили відомості, що дозволяють отримати вільний доступ до баз даних перерахованих компаній. У число постраждалих увійшли голова правління компанії «Газпром» Олексій Міллер і екс-президент компанії «Роснефть» Сергій Богданчиков, електронна пошта яких також була зламана, а в облікові записи знесені зміни.

Представники Anonymous заявили, що дана акція є виразом протесту в рамках кампанії під назвою # OpSaveTheArctic, спрямованої на захист екології і проти проведення геологорозвідки і бурових робіт з видобутку нафти на території Арктики. Нагадаємо, що всесвітня організація Greenpeace є противником будь-яких небезпечних для екосистеми заходів на території арктичного шельфу і вимагає оголосити його територію світовим заповідником. Відповідна петиція вже підписана більш ніж 800 сотнями тисяч людей по всьому світу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора