Galaxy S4 продається гірше за iPhone 5

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1274

Не дивлячись на запаморочливі прибутки компанії Samsung, а також мільйонні продажі величезної кількості різноманітних пристроїв, в деяких секторах дана організація програє іншим, більш «крутим» компаніям, наприклад - американському «противнику» - Apple, яка випускає ті ж пристрої, що і сумісного: смартфони (iPhone), планшети (iPad, iPad Mini) і плеєри (iPod touch, nano і т.д.).

Останній, самий інноваційний і новий пристрій Samsung - смартфон Galaxy S4, який не виправдав сподівань багатьох аналітиків, при тому, що продався просто відмінно (незрозуміло, чому багато людей з IT-індустрії чекали від даного пристрою чогось захмарного - це ж всього- навсього смартфон). Так, компанії Samsung вдалося продати близько 20 мільйонів флагмана Galaxy S4 за 40 днів - простому обивателю ці цифри здаються просто астрономічними, але на тлі Apple, яка це ж кількість свого останнього смартфона (iPhone 5) реалізувала всього за 20 днів, Samsung не виглядає переможцем ...

Кожен день Apple продавала близько 800 000 пристроїв, в той час як Samsung раділа 330 000 продаваних Galaxy S4 щодня. Але тут є й приємні моменти - Самсунгу вдалося перемогти себе, а це вже багато чого варте - попередній флагман від цієї компанії - Galaxy S3 продали в кількості 10 мільйонів штук за 50 днів, S4 на це знадобилося куди менше часу. Що буде з наступним пристроєм поки не ясно, але швидше за все рекорди будуть знову побито.

Останнім часом новим смартфоном ринок уже наситився, тому кількість продажів почало падати (цілком природна подія), однак це негативно позначилося на компанії - її акції впали на кілька відсотків, а капіталізація знизилася на ~ 13 мільярдів доларів.

Друзі сайту: вас може зацікавти цікавий видеочат для взрослых, де ви зможете познайомитись з багатьма красивими дівчатами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора