GM збирається представити свій альтернативний варіант Android Auto

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 746

Хоч компанія General Motors і є партнером Google по Android Auto, але це не зупиняє виробника автомобілів від роботи над власним альтернативним рішенням, яке з'явиться вже в 2016 році. На даний момент GM уклала угоду з Harman International на 900 мільйонів доларів, в результаті якої ОС Android повинна з'явитися на приладових панелях автомобілів.

 Переваг у рішення, представленого General Motors, декілька. По-перше, це повноцінна версія операційної системи Android з усіма особливостями і своєчасними оновленнями. По-друге, це відсутність необхідності підключати до приладової панелі смартфон, що є обов'язковою умовою для Android Auto і CarPlay.

До речі, на сайті http://arendazala.com.ua/kharkov.html ви можете замовити оренду залу для проведення конференцій за цілком доступними цінами у Харкові. Обов'язково скористайтеся цією послугою вже зараз!

Нагадаємо, що General Motors не тільки є партнером Google по Android Auto, але також співпрацює з Apple на предмет підтримки CarPlay. Більш того, компанія випускає автомобілі з панелями приладів на операційних системах від BlackBerry і Microsoft. Виходить, що General Motors працює у всіх можливих напрямках, намагаючись максимально модернізувати свої автомобілі, адаптувавши їх під потреби сучасного мобільного світу, але чи виправдано використання повноцінної версії операційної системи Android на приладовій панелі автомобіля? Не забуваємо ділитися думками в коментарях.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора