Firefox не буде підтримувати старі версії Windows

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1956

Нова версія популярного Firefox 13 вийде з посиленими вимогами до операційної системи. Інтернет-браузер не працюватиме в Windows 2000, XP і XP SP1. Представники компанії також попереджають, що вже з 24 квітня поточного року повністю припиниться підтримка Firefox 3.6.

Творці інтернет-браузера впевнені, що посилення вимог, завдяки новому середовищу, дозволить значно збільшити продуктивність Firefox. Реліз Firefox 13 запланований на 4 червня 2012 року. Представники компанії Mozilla рекомендують користувачам Windows XP своєчасно встановити необхідні оновлення, а господарям комп'ютерів з Windows 2000 повністю поміняти операційну систему.

Нагадаємо, що ОС Windows XP в даний час все ще досить широко використовується і залишається однією з найбільш популярних операційних систем. Їй належить 46,52% ринку, в той час як Windows 7 - тільки 36,99%. У зв'язку з припиненням підтримки Firefox 3.6, представники компанії Mozilla повідомляють, що період її підтримки після 24 квітня буде продовжено тільки для корпоративних користувачів ще на три місяці.

Дані статистики свідчать, що аж до кінця 2011 року Firefox був на другому місці за популярністю серед інтернет-браузерів. В даний час він поступився цим місцем браузеру Google Chrome.

Друзі сайту: Віктор Янукович


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора