Фінансові показники Acer дещо покращилися

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1791

У другому кварталі поточного року найбільший тайваньський виробник споживчої електроніки Acer зумів отримати невеликий чистий прибуток. Компанія заробила 1.87 млн. доларів США, тоді як ще роком раніше за аналогічний період Acer зазнав збитків на суму 226 млн. доларів.

Таким чином, можна сміливо говорити про те, що компанія зуміла впоратися з кризою. Відзначимо, що в перерахунку на цінні папери прибуток тайванського вендора склав 0.02 тайваньських долара на акцію. До речі, ця сума виявилася істотно нижчою за прогнози експертів.

Нагадаємо, вони припускали, що чистий прибуток виявиться на рівні 550 млн. тайваньських доларів. Загальна сума виручки компанії досягла 3.7 млрд. доларів (110.6 млрд. тайваньських доларів). Цей показник у порівнянні з аналогічним періодом минулого року виріс на 8.3%. Втім, під внутрішньоквартальних періоді помітний відчутний спад - 2.2%. Причина проста - спад світового ринку персональних комп'ютерів викликаний негативно фінансової динамікою в країнах Європи, Китаї, США і країнах АТР.

Нагадаємо, що Acer - один з найбільших світових гравців ринку ПК і комплектуючих. Створена в 1976 році компанія швидко зуміла досягти стійкого світового визнання серед користувачів ПК, поставляючи доступні і в теж час якісні ПК і лептопи.!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора