Facebook змусить користувачів читати рекламу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 838

Соціальна мережа Facebook планує дозволити за певну плату розсилати масові повідомлення навіть тим користувачам, які заборонили їх прийом в налаштуваннях приватності. Вартість одного такого повідомлення складає порядка долара. Правда, треба зауважити, що Facebook обмежить подібна пропозиція «перевіреними» компаніями.

Разом з тим, Facebook планує посилити фільтрацію повідомлень, яка, за запевненнями розробників, вирішить проблему зі спамом. Відомі методи боротьби - алгоритми парсинга, аналіз ключових слів, скарги на спам - поки не приносять бажаного результату, тому плата за відправку масових відключаються повідомлень може вирішити цю проблему, зробивши нелегальний бізнес легальним, але дорогим.

Зрозуміло, буде й зворотний зв'язок з користувачами, щоб відстежувати особливо настирливі повідомлення і якось контролювати ситуацію. На щастя, тут можуть бути використані і методи боротьби - можна просто заблокувати небажаного користувача, будь то, фізособа чи компанія, і навіть «платні» повідомлення доходити від нього перестанут.Схожая функція вже зарекомендувала себе в соціальній мережі для спілкування професіоналів - LinkedIn.

Друзі сайту: вас може зацікавити швидке та якісне строительство в костроме від справжніх професіоналів за доступними цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора