Facebook запроваджує "просунутий пошук" - Graph Search

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1313

Facebook - одна з найпопулярніших соціальних мереж, а також одна з перших. Ні, нічого революційного вона спочатку не запропонувала, до неї вже були подібні сервіси, які з деяких причин, після появи «на ринку» Facebook-a, припинили своє існування або ж просто втратили колишню популярність. Це одна з перших соціальних мереж в тому плані, на скільки їй вдалося інтегруватися в життя простої людини.

Раніше, близько 10 років тому, ніхто й уявити не міг, що люди будуть спілкуватися, ділитися всілякими файлами, по суті проводити більшу частину свого життя на якомусь сайті, при тому не тільки під час дозвілля, а майже завжди - велика частина користувачів Facebook знаходиться в мережі як мінімум кілька разів на день, а левова частка і зовсім «живе» там. Наприклад, поки вдома - вкладка Facebook в браузері відкрита завжди, якщо людина залишає будинок - він знаходиться на сайті з телефону (тим більше, що є зручні програми для всіх основних мобільних операційних систем).

І ось, не дивлячись на таку популярність, а також безлічі критики з боку (поганий інтерфейс, відсутність конфіденційності і т.д.) Facebook продовжує розвиватися. Нещодавно компанія оголосила про запуск Graph Search (поки працює тільки на «Американської» версії сайту). Це просунутий пошук, який дозволить користувачам знаходити однодумців. Раніше ви могли знайти людей, які захоплювалися, наприклад, автомобілями, тільки якщо у них в інтересах було так і зазначено «авто / автомобілі».

Зараз же Facebook враховує безліч факторів, орієнтуючись не тільки на те, що людина дає знати про себе, а й на те, що він робить на сайті. Тобто, якщо користувач полягає в групах про автомобілі, або просто «лайкать» подібні записи, то при пошуку він буде також «ідентифікований» як любитель авто ...

Друзі сайту: Состаренная мебель


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора