Facebook придбала мобільний додаток для пошуку людей Glancee

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1861

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що Facebook придбала у власність мобільний додаток для пошуку знайомств Glancee. Подробиці укладеної угоди поки не розголошуються, але сама програма вже вилучена з онлайн-магазинів Apple App Store і Android Play. Відомо також, що творці Glancee офіційно прийняті на роботу в Facebook.

Засновники проекту Glancee будуть продовжувати роботу в співпраці з командою Facebook. Представники соціальної мережі заявили про те, що нове придбання дозволить користувачам більш ефективно знайомитися з новими місцями і розповідати про них друзям. Принцип роботи Glancee полягає в тому, що користувач отримує можливість знаходити людей, які живуть неподалік, мають схожі захоплення і з якими його пов'язують спільні знайомства. В ході такого пошуку використовуються відомості з профілю, а також доступна в смартфонах останніх поколінь функція визначення місця розташування.

Нагадаємо, що всього місяць тому Facebook було зроблено ще одне велике придбання - соціальна мережа купила за 1 млрд. доларів додаток для обміну зображеннями Instagram, що є самостійним програмним продуктом.

Друзі сайту: Кращий планшетный компьютер купить за найвигіднішою ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора