Facebook купила 750 патентів IBM

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1931

Відбулася угода між соціальною мережею Facebook і компанією IBM з придбання першою визначених об'єктів інтелектуальної власності. Представники Facebook і сам Марк Цукерберг особисто підтверджують, що стали власниками 750 патентів IBM, в число яких увійшов ряд мережевих технологій і спеціальне програмне забезпечення. Інформація про вартість покупки поки не розголошується.

Імовірно, соціальна мережа Facebook уклала дану угоду з метою захисту від ймовірних патентних позовів з боку інших компаній. Це особливо актуально в світлі нещодавно розпочатого судового розгляду з Yahoo!, що подала на Facebook звинувачення в нелегальному використанні технологій розташування реклами на інтернет-сторінках, передачі текстових повідомлень, створення новинних стрічок, персоналізації веб-ресурсів і т.д.

В даний час в соціальній мережі Facebook зареєстровано більше 800 млн. чоловік. Компанія планує ще до літа провести IPO, в ході якого буде притягнутий капітал в розмірі не менш ніж 10 млрд. доларів. Якщо ці плани вдасться реалізувати, то вихід на біржу цієї соцмережі може виявитися найбільшим серед всіх, що здійснювалися раніше інтернет-компаніями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора