Facebook буде сприяти поширенню інтернету

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1056

У більшої частини молодого покоління складається помилкове враження, що вже всі люди давно є в інтернеті. Однак це далеко не так - багато жителів нашої планети жодного разу в житті не користувалися навіть одним інтернет-сервісом (це стосується, в першу чергу бідних країн, в яких люди через фінансові проблеми просто-напросто не мають необхідної інфраструктури - тобто, кажучи простою мовою, можливості користуватися благами цивілізації: операторів немає, а якщо і є - вартість їх послуг колосальна для "місцевого" населення, також не розвинені мобільні оператори, в результаті чого, навіть просту інформацію не можна глянути в інтернеті).

Також існує перешкода іншого порядку - наприклад, в країнах колишнього СНД велика частина дорослих людей просто не вміють користуватися сучасними технологіями (це стосується як самих гаджетів безпосередньо, так і інтернет-сервісів). Над цією проблемою вирішив попрацювати власник і творець однієї з найбільш круаних соціальних мереж світу - Марк Цукерберг. Природно, він особисто зацікавлений у зростанні інтернет-аудиторії, так як ще більше людей буде використовувати Facebook, однак це відіб'ється і на всій індустрії в цілому, у зв'язку з цим багато особистості і компанії підтримують Марка у його починаннях.

Його план полягає в тому, щоб спільними зусиллями найбільших IT-компаній здійснити комплекс заходів для забезпечення населення (яке зараз "поза мережі") необхідними гаджетами, а також "послугами", також потрібен досить дешевий доступ в інтернет, адже більшість не зможе платити значні гроші за цю можливість. Крім Facebook, над здійсненням плану буде працювати Samsung, Ericsson, MediaTek, Nokia і т.д.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора