Facebook буде "роздавати" інтернет за допомогою безпілотників

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 969

FaceBook - це вже далеко не просто соціальна мережа, та, більшості звичайних користувачів вона відома лише за цією ознакою. Але глава корпорації - Марк Цукерберг, інвестує кошти, які отримує від соціальної мережі, в багато інших проектів, які потенційно можуть змінити світ в майбутньому.

 Однією з таких інвестицій була покупка Oculus Rift - при здоровому підході вже через кілька років кожна людина зможе дозволити собі подібний шолом віртуальної реальності. Це створить цілу індустрію «особливих» ігор - заточених під даний шолом, а також дозволить робити перегляд і поглинання медіа-контенту більш поглибленим. І такий проект у компанії далеко не один, планів і цілей у Facebook купа, звичайно, не всі з них активно просуваються, але приділяється увага кожному сегменту.

Одним з перспективних напрямків є просування інтернету, як такого, адже в світі ще багато місць, куди комп'ютери, як явище, тільки доходять. А інтернет - це дійсно благо цивілізації, настільки швидкий доступ до інформації та пошук оной навряд чи може забезпечити щось ще. В Facebook представили свій новий проект, який виконується спільно з напрацюваннями інших підприємств, за початковим задумом - інтернет роздаватимуть «безпілотники», що знаходяться на висоті в кілька десятків тисяч метрів.

Літати такий літак зможе близько 5 років, використовуючи для своїх цілей і прямого призначення (доступу до інтернету) заряд від сонячних батарей. Перші зразки збираються запустити вже найближчим часом.

Друзі сайту: ви можете смотреть фильмы онлайн у відмінній якості та без реклами цілком безкоштовно!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора