Electronic Arts готує презентацію Battlefield 4

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1417

Як повідомляє портал Polygon, компанія Electronic Arts може офіційно анонсувати чергову частину Battlefield вже в поточному місяці. Відомо, що видавництво вже розіслало запрошення, де вказано, що захід, присвячений Battlefield 4, відбудеться 26 березня.

Треба сказати, що інших подробиць про гру поки немає. Між тим, ігровий портал Kotaku оприлюднив зображення, що відноситься до Battlefield 4. На ньому можна виділити кілька відомих будівель Шанхаю. Таким чином, можна зробити перші висновки про сеттінг нової частини популярного тактичного шутера. Нагадаємо, що EA вже заявила, що Battlefield 4 знаходиться в розробці. Це сталося ще восени минулого року.

Деякі експерти прогнозували, що EA що місцем офіційного анонса стануть стенди E3-2013. До речі, очікується, що до кінця поточного року відбудеться закритий бета-тест гри, який пройде серед покупців ліцензії Medal of Honor Warfighter. Цікаво, що представники компанії підкреслили - Battlefield 4 буде випущений для ігрової консолі нового покоління PS4.

Поки невідомо, чи буде проект підтримувати тільки next-gen консолі, або ж розробники потурбуються про підтримку PS3 і Xbox 360.

Нагадаємо, що третя частина цієї культової гри стала мегапопулярною у всьому світі завдяки практично найдосконалішій графіці серед усіх військових шутерів та цікавому геймплею.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора