Експериментальний інструмент Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 864

Для видалення нерелевантних посилань, здатних негативно вплинути на положення сайту в пошуковику, створена експериментальна підсистема Disavow.

Як повідомляє М.Каттс, глава Google Webspam, функція була додана за проханнями веб-майстрів, на ресурси яких вказували численні спам-посилання, що погіршують ранжування запитів. Хоча деякі оптимізатори не вважали за можливе пониження позицій розкрученого сайту за допомогою сео-атаки, практика показала зворотне.

Питання, чи можливо намір Проспамивши мережу посиланнями і знизити таким чином позиції сайту, хвилює веб-майстрів вже давно, але досі офіційним Google ніяких заходів не приймалося.

Інструмент Disavow дозволяє дезавуювати посилання на сумнівний сайт, вказавши його адресу і завантаживши текстовий файл з назвою сайту. Отримавши цю інформацію, Google буде ігнорувати небажану зовнішнє посилання кілька тижнів.

Підсистема Google Disavow поки є експериментальною, тому використовувати її слід обережно. Помилки у використанні функції можуть негативно подіяти на представлення сайту в пошукових результатах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора