EA радує геймерів розпродажем ігор

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1188

Багато ігрових компаній скаржаться на піратів, які не дозволяють їм заробляти достатні кошти. Але трактують вони все неправильно, зазвичай береться приблизна кількість викачаних копій гри, множиться на поточну вартість, в результаті чого з'являється "приголомшуюча" цифра, нібито "упущених" прибутків компанії. Проте слід розуміти, що далеко не всі, що викачали навіть запустять гру, багато її "спробують" і вимкнуть, деяким вона зовсім не сподобається, і лише невелика частина користувачів буде грати безкоштовно.  

Якби була відсутня взагалі можливість грати безкоштовно, то кількість продажів було на приблизно такому ж рівні, адже як показує практика, гарні ігри купують просто, щоб принести користь розробнику (сюди можна віднести Minecraft, для "безкоштовної" гри в яку є все - і дистрибутив і сервера, проте люди купують, і останній Counter Strike від Valve).

Деякі розробники, не дивлячись на надприбутки, наприклад, EA Games, радують своїх шанувальників знижками. Зараз, заплативши всього 5 доларів, можна купити цілий "пак" ігор від EA, до числа яких входять Dead Space 3, Crysis 2, BattleField 3, Sims 3, і ще деякі ігри. Вже продано більше 1 мільйона копій, а акція триватиме ще близько 11 днів.

Друзі сайту: можливо вам потрібен професійний тамада львів, якого ви можете найняти за доступною ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора