Джей Уїлсон покидає команду Diablo III

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1386

Джей Уїлсон, гейм-дизайнер проекту Diablo III повідомив про те, що йде з команди розробників гри. Про це він написав на офіційному форумі компанії Blizzard. Уїлсон пояснив, що вирішив зайнятися роботою над новим проектом, оскільки він присвятив Diablo III останні 7 років. Найближчим часом він планує завершити роботу з грою. Поки не відомо, чим саме збирається зайнятися Джей Уїлсон.

Він зазначив, що ухвалення рішення було непростим, але Уїлсон вважає його вірним. Гейм-дизайнер RPG повідомив фанатам, що відхід з команди на грі не відіб'ється. Відомо, що Blizzard вже зайнялася пошуками кандидата на місце Вілсона. Зараз розробники ведуть роботу над патчем під номером 1.0.7. Цей патч додасть у Diablo III можливість битв між гравцями. Раніше також планувався режим командних битв, але від нього відмовилися. Як розповів сам Джей Уїлсон, колективний режим PvP виявився нецікавим і навіть тестувальники дуже швидко втрачали інтерес до гри.

Крім того, девелопери так і не змогли досягти балансу між ігровими класами. Тим не менш, творці гри не виключили - в подальшому колективні битви все ж можуть включити в проект. Нагадаємо, що до приходу в Blizzard Уїлсон працював у Relic Entertainment. Він працював в команді Warhammer 40.000: Dawn of War і керував створенням візуальної складової Company of Heroes.

Друзі сайту: вам можуть знадобитися якісні мансардные окна за низькими цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора