Дублювання URL в Sitemap

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 732

Джон Мюллер, голова компанії Google на форумі для вебмайстрів, відкрито заявив, що тепер проблем з дублікації URL-адрес у файлах Sitemap не виникне.

Трохи раніше на тому ж форумі Google один з користувачів висловив інтерес до даного питання. Він цікавився тим, чи є на даний момент велика кількість URL-адрес нормальним буденним фактом або ж компанія Google при порушеннях і помилках застосовує ряд санкцій до подібних інтернет-сайтам.

З висловленого Джоном Мюллером випливає, що подібне багаторазове дублювання URL-адрес в одному окремо взятому Sitemap файлі не робить абсолютно ніякого впливу на індексацію конкретного сайту спеціальними роботами пошукової системи, а значить, і не несе жодних загроз. Проте все ж рекомендується розміщувати на кожному окремому сайті тільки по одному Sitemap файлу для найбільш коректною індексації ресурсу.

В цілому із заяви представника компанії Google можна зробити висновок, що подібне явище, як дублювання URL в Sitemap, не несе за собою особливих шкідливих наслідків і є досить-таки поширюваним фактором в мережі інтернет.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора