Дохід від реклами більший, ніж від журналів і газет США

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 902

За підсумками результатів першого півріччя 2014 року, інтернет-гігант Google вперше за рівнем доходів від реклами зумів перевершити друковані видання Америки. Про це, посилаючись на видання Statista, повідомляє газета «Ведомости».

Компанія Google з січня по червень нинішнього року отримала дохід від реклами в розмірі двадцяти мільярдів 800 мільйонів доларів, що на один мільярд і 600 мільйонів доларів більше, ніж аналогічна прибуток журналів і майже на десять мільярдів доларів більше, ніж дохід газет США. А ще якихось років 8 тому, для порівняння, журнали і газети в Америці заробляли від реклами 117 мільярдів доларів, в той час як Google отримував всього лише 3 мільярди доларів. Хоча дане порівняння є не зовсім коректним, тому що Google, хоч і є американською компанією, займається продажем реклами по всьому світу, на відміну від американських журналів і газет.

Згідно з прогнозом на 2012 рік, обсяг ринку інтернет-реклами в Америці буде більше обсягу рекламного ринку друкованих виданнях. Очікується, що витрати на рекламу в інтернеті будуть близько 39 мільярдів, а на рекламу в журналах і газетах рекламодавці витратять близько 34 мільярдів доларів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора