Додаток Social Jobs відкриє перед аудиторією Facebook американський ринок праці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1594

Facebook представив власний додаток для пошуку роботи. Social Jobs, так називається додаток-сервіс, почав свою роботу 13 листопада. Треба сказати, що розробка програми велася близько року, а участь у ній брали громадські організації, що мають відношення до ринку праці.

Крім того, відомо, що в роботі над проектом брали участь міністерство праці США. У день запуску Social Jobs кількість доступних вакансій становила 1.73 млн. доларів. Користувачі можуть фільтрувати наявні вакансії по галузях, а також звертатися до баз великих учасників ринку робочих місць. Керівництво Facebook вважає, що Social Jobs здатний серйозно вплинути на ринок праці США, за рахунок своєї мільярдної аудиторії. Додаток враховує поведінку користувачів при підборі підходящих вакансій.

Поки невідомо, чи буде соціальна мережа отримувати прибуток від використання Social Jobs. Проте вже зараз експерти зазначають, що запуск подібного додатка робить Facebook явним конкурентом LinkedIn. У той же час, раніше аналітики неодноразово заявляли про те, що комерційний потенціал мережі набагато нижче, ніж передбачалося раніше. Наприклад, дослідження ефективності реклами в Facebook - показали низьку конвертованість аудиторії в покупців. Чи змінить Social Jobs ситуацію - покаже час.

Друзі сайту: придбайте найвигідніші купони lightake http://icoupons.ru/ino/lightake-com/ та зекономте на багатьох покупках!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора