Для чого потрібна довідка про несудимість та де її у вас зажадають

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1374

Довідки про несудимість, це офіційні документи, які видаються органами внутрішніх справ. Вони засвідчують факт непритягнення до кримінальної відповідальності.

При цьому перелік установ, де вимагають довідку про відсутність судимості, досить широкий. Як правило, це пов'язано з вимогами до особистості подавця. Надаючи довідку, він запевняє свою добропорядність.

Для чого потрібна така довідка

Список організацій, куди потрібна довідка про несудимість включає наступні:

  • При вирішенні питання про усиновлення, встановлення опіки, дані документи потрібні в судові органи;
  • Зазначені документи потрібні для отримання посвідки на проживання або громадянства іншої держави, тому вони надаються в іноземні посольства;
  • Консульські представництва зарубіжних держав. Довідки необхідні для отримання візи;
  • Багато роботодавців зобов'язують претендентів надавати такі папери. Обов'язково вони подаються при влаштуванні на державну службу, до Збройних Сил України, органи внутрішніх справ і спецслужби;
  • Якщо особа бажає отримати дозвіл на цивільне або мисливська зброя, він зобов'язаний надати документ про несудимість.

При цьому зміст довідки може бути різним. Відомості вимагаються із загальноукраїнської бази даних МВС. Тому, для багатьох актуальне питання, що буде написано в довідці про несудимість якщо судимість погашена? В цьому випадку, в документі будуть відображені відомості про попередні судимості з зазначенням року залучення до відповідальності і статті кримінального кодексу. А зняття судимості відбувається відповідно до вимог КК після закінчення встановленого терміну.

Де отримати?

Якщо документ потрібно терміново, найкраще скористатися послугами спеціалізованих компаній, які допоможуть Вам швидко отримати довідку про несудимість в Києві або будь-якому іншому місті України. Для прикладу, це може бути Справка Информ, про послуги якої можна детальніше дізнатися на сайті spravkainform.com.ua.

Якщо Вам не критичні терміни отримання такого документа, і ви готові почекати тиждень-другий і заощадити, то необхідно звернутися до органу внутрішніх справ за місцем проживання. При цьому зацікавленій особі потрібно підготувати заяву - запит, який і подається в МВС.

У заяві треба вказати мету отримання довідки. Крім того, необхідно сплатити державний збір за видачу документа.

При неправильному оформленні заяви або несплаті збору, запит не буде прийнятий в роботу. Крім того, треба розуміти, що МВС має місячний термін для розгляду заяви та видачі довідки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора