Десктопну версію Killer is Dead представлять 9 травня 2014

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1074

Стало відомо , що в найближчому майбутньому з'явиться комп'ютерна версія ігрового проекту « Killer is Dead » під шефством Гойти Суди . За інформацією агентства Eurogamer , гру представлять в європейських країнах в нинішньому році 9 травня. Шанувальники екшна зможуть обзавестися грою одним із зручних способів : передбачається розповсюдження « Killer is Dead » як на фізичних носіях , так і за допомогою сервісів цифрової дистрибуції .

В даний час відсутні відомості про рублевої вартості проекту. Повідомляється , що для жителів Великобританії гра буде доступна за ціною, рівною 19,99 фунтів стерлінгів ( еквівалент 1,2 тис. руб. ) . Комп'ютерна версія проекту буде забезпечена бонусним контентом. Для головного персонажа приготовлено нове облачення . Крім цього, розробники доповнять диск бонусної місією. Нове завдання буде вміти більш високий рівень складності.

Розправитися з супротивниками тут можна , використовуючи 3 атаки: Adrenaline Burst , Dodge Burst , Headshots . Виключається в ньому застосування QTE Final Judgement , раніше дозволяв добивати ворогів. Нововведення полягає в можливості повторного перегляду кат- сцен для того , щоб краще вивчити суть інших персонажів. Слід зазначити , в 2013 році влітку відбувся реліз гри для консолей Xbox 360 , PlayStation3 .

Події екшна розгортаються в осяжному майбутньому. Мондо Заппа - центральний персонаж « Killer is Dead ». Це кат, що працює на фірму Bryan Execution Firm . Йому доручають знаходити і ліквідувати зловмисників , вбивць , що знаходяться в різних куточках світу. У його розпорядженні катана і модифікована ліва рука , що трансформуються в вогнестріл або бур .

Однак згадати , що сталося з його рукою , Заппа не в силах. Композитор Віктор , викрадач музичного таланту красуні Джубілі , стає ворогом головного героя. Пограбувавши дівчину , Віктор намір розладнати світову гармонію.

Друзі сайту: саме Анастасия Чуприна допоможе вам розібратися в справах юридичного характеру швидко та професійно!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора