Дебют The War Z виявився невдалим

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1433

Проект The War Z, на який десятки тисяч геймерів покладали великі надії, опинився в центрі серйозного скандалу. На сьогоднішній день продажі гри в сервісі Steam зупинені. Справа в тому, що розробники зомбі-екшену ввели геймерів в оману, а фактичний зміст гри виявилося зовсім не таким, як було зазначено в описі на сервісі Steam.

Додатково до всього, геймери, які критикували проект, були забанені на форумі The War Z в Steam і в самій грі. Компанія Valve прийняла рішення зупинити продажі і принесла всім покупцям свої вибачення. Додавання The War Z в Steam було визнано помилковим. Всім, хто виявить бажання, будуть повернуті гроші за гру, підкреслили в Valve. Реліз The War Z відбувся на початку поточного тижня.

На деякий час проект став найбільш продаваним в Steam. Через деякий час стали надходити масові скарги - розмір локацій абсолютно не відповідав обіцянкам розробників, як і кількість гравців на сервері. Замість «до 100 гравців» гра надавала можливість одночасної гри на одним сервері тільки 50 геймерам. У відповідь на це Сергій Титов, керівник Hammerpoint, заявив - 50 теж входить у поняття «до 100», значить обіцянку розробники не порушили.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора