Де можуть використовуватися вилочні навантажувачі?

  • Переглядів: 416

Технічні характеристики навантажувачів впливають на область застосування і виконувані функції даної спецтехніки. Вантажопідйомність навантажувачів повинна відповідати вазі переміщуваних об'єктів, покриття шин обов'язково підлягати заміні відповідно з порами року, а також підходити для певної поверхні підлоги в місцях використання навантажувача. Навантажувачі мають високу продуктивність, невеликим радіусом повороту, екологічністю, тривалістю експлуатації навіть при значних навантаженнях і в несприятливих умовах. Застосування навантажувачів в промисловості почалося давно, тому що це сприяє суттєвій економії часу, який необхідний для вантажно-розвантажувальних робіт і підйомів вантажу на висоту.

До речі, весь список якісний проекторів можна знайти в інтернет-магазині foxtrot.com.ua просто зараз.

Сфера використання в залежності від типу вилочного навантажувача

У нинішній час існують різні класифікації і різновиди навантажувачів. Моделі навантажувачів можуть відрізнятися за призначенням, модифікації і виконуваних завдань. Розділити навантажувачі можливо по виду двигуна:

  • з електричним двигуном (присутній акумуляторна батарея, яка вимагає періодичного підзаряду і технічного огляду);
  • з двигуном внутрішнього згоряння (дизельні, газові та бензинові типи).

Навантажувачі з дизельними або газо-бензиновими двигунами призначені для експлуатації на відкритих територіях, в зв'язку зі значним викидом шкідливих вихлопних газів. Для зменшення нанесення шкоди на сучасних вилочних навантажувачах стали встановлювати спеціальні фільтри. У виняткових ситуаціях робота таких навантажувачів можлива в приміщеннях з відмінною системою вентиляції. Експлуатація навантажувачів з двигунами внутрішнього згоряння на продуктових і фармацевтичних складах категорично заборонена.

Дизельні вилочні навантажувачі відомі своєю потужністю і надійністю, тому застосовуються для переміщень і підйомів особливо важких вантажів на будівельних об'єктах або виробництві.

Навантажувачі з електричним двигуном застосовуються в сферах торгівлі, логістичних компаніях, на виробництвах, в портах і аеропортах, у сільськогосподарській діяльності та інших сферах промисловості.

Для роботи в приміщенні альтернативи вилковим навантажувачів з електричним двигуном, на даний момент немає. Для експлуатації на відкритих територіях існують обмеження через погодні умови. Найкраще використовувати по гарній погоді, без опадів при наявності якісного покриття поверхні без ухилів і вибоїн.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора