Crystal Dynamics підтвердила мультиплеєр для Tomb Raider

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1473

Як повідомляється в офіційному блозі Tomb Raider, в грі дійсно буде режим багатокористувацької гри. У Crystal Dynamics офіційно визнали цей факт, проте зазначили, що робота над мультиплеєром ведеться в іншій студії. Багатокористувацький режим для Tomb Raider створюють фахівці з Eidos Montreal.

Нагадаємо, що в активі цієї студії - популярний екшен Deus Ex: Human Revolution. Поки докладних даних про мультиплеєр немає. Як заявляють в Crystal Dynamics, цьому питанню присвячена окрема стаття в останньому номері популярного ігрового журналу Official Xbox Magazine. Також розробники пообіцяли презентувати новий ігровий режим в січні, в рамках виставки CES. Перші згадки про мультиплеєр з'явилися на сторінках порталу All Games Beta. Точніше, колектив порталу першим виявив опис багатокористувацького режиму, опублікований британським рітейлером GAME.

Відомо, що в цьому режимі геймери зможуть грати як за членів команди корабля, потерпілого крах біля берегів острова Яматай, так і за жителів острова. В даний час ця інформація видалена зі сторінки Tomb Raider. Чергова частина легендарної ігрової серії з'явиться на прилавках магазинів вже в березні поточного року. Гра буде описувати юність Лари Крофт - на момент аварії корабля знаменитій хижачці за старовиною виповнився 21 рік.

Друзі сайту: вам можуть знадобитися красиві та якісні светодиодные вывески для вашого бізнесу за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора